Carnival Row'un 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Başrollerini Orlando Bloom ve Cara Delevingne'in paylaştığı Prime Video dizisinin son sezonuna ilk bakışı gösteren Carnival Row 2. sezon fragmanı yayınlandı.

Carnival Row 2. sezon
Carnival Row

Prime Video tarafından yayınlanan fragman, dizinin Orlando Bloom ve Cara Delevingne'li son sezonuna ilk bakışı gözler önüne seriyor. 1. sezonun prömiyeri 2019'da yapıldıktan ve dizi aynı yıl 2. sezon için yenilendikten sonra yeni bölümler nihayet 17 Şubat'ta yayınlanmaya başlayacak. Ancak bu Carnival Row'un ekranlara son gelişi yani son sezonu olacak.

Fragmanı izleyebilirsiniz.


Hem Amazon Studios hem de Legendary Television tarafından üretilen Carnival Row, anavatanları savaş nedeniyle tahrip olduktan sonra The Burgue olarak bilinen bir şehre kaçan efsanevi yaratıkların hikayelerine odaklanan bir fantezi dizisidir. Göçmen nüfus arttıkça yaratıklar da şehirdeki insanlarla barış içinde yaşamak için mücadele ediyor.

Amazon ikinci ve son olacak sezon için yeni bir yayın stratejisi açıkladı. Prime Video, 2. sezon için haftada iki bölüm yayınlayacak ve dizinin finali 17 Mart'ta izlenecek. Destansı hikaye izleyenleri imkansız ikilemler ve ruhu tanımlayan sınavlarla karşı karşıya getirmeyi planlıyor.

Carnival Row'un 1. sezonunda Orlando Bloom ve Cara Delevingne ile birlikte David Gyasi, Tamzin Merchant, Andrew Gower, Karla Crome, Artemas Froushan, Carolien Ford, Indira Varma, Jared Harris ve Simon McBurney rol aldı.

İkinci sezonun çalışmaları Kasım 2019'da başlamıştı ama Mart 2020'de Koronavirüs salgını nedeniyle çalışmalar durduruldu. Ağustos ayında yeniden başlayan çekimler Eylül 2021'e kadar devam etti.

İkinci sezonun fragmanından görebildiklerimiz insanlar ve dizinin efsanevi yaratıkları arasında gerilimin yükseldiği oluyor. Sevilen birçok dizinin iptal kararı hayranlarını üzüyor ama Carnival Row'un bir sezon daha ekranlara gelecek olması izleyenleri için güzel haber. İkinci sezondan sonra yeni bir sezon olmayacağı kesin olarak doğrulandı.
Yazan: Ahmet Ozan

Fantezi edebiyatı hayranı. Çizgi roman, fanzin ve hayran hikayeleri okuru. Forum RPG'leri özlüyor.

Yorum Gönder

7 Yorumlar

 1. bunu izlemedim ama izlerim :)

  YanıtlaSil
 2. Bilmediğim ve izlemediğim dizilerden biri:) Fragmanı sevdim:)

  YanıtlaSil
 3. Çok seveceğimi düşünerek ilk sezonuna başlamıştım ama 1 veya 2 bölüm izleyebildim, sevemedim bir türlü. Başka dizilere artık. Elinize sağlık.

  YanıtlaSil
 4. Bu diziyi ilk kez burada gördüm, oyuncuların diğer yapımlarından izlediğim filmler olmuştu.

  YanıtlaSil
 5. Henüz Amazon Prime almadık. İçeriği güzel anlatmışsınız, fragmanda bir öyle güzel. Sanırım Amazon almama kurguhane.com sebep olacak.

  YanıtlaSil
 6. Filmi sizin sayenizde bilgilendim müsait olabilirsem izleyeceğim

  YanıtlaSil
 7. Çok fazla ara verdi. Ben 2.sezon gelmez artık diyordum, şaşırdım.

  YanıtlaSil