You'nun 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Netflix, Joe Goldberg'in (Penn Badgley) Londra'daki bir dizi cinayetle beklenmedik bir şekilde bağlantılı olduğunu ortaya çıkaran You sezon 4'ün ilk fragmanını yayınladı.

You 4. sezon fragmanı
You

Joe Goldberg görünen o ki 4. sezon fragmanında geçmişinden kurtulamıyor.

Popüler Netflix dizisi You'nun yaklaşan dördüncü sezonu, Penn Badgley'in canlandırdığı Joe Goldberg'in Londra'da Jonathan Moore adında bir üniversite profesörü olarak yeni bir başlangıç yaptığını gösteriyor.

4. sezonda geçmişi unutup yeni bir başlangıç için elinden geleni yapmaya söz veren Joe için yeni bir saplantı oluşuyor.


You'nun 4. sezon Netflix'te 9 Şubat'ta yayınlanmaya başlayacak.

You'da her sezon Joe'nun çekici bir kadını yeni avı olarak seçmesini izliyoruz. Bu saplantılı avcının genellikle kötü sonuçlanan avlarıyla yaşadıkları izleyiciye sunuluyor. Dizi boyunca ana karakterin geçmişi ve baskıcı eğilimleri keşfediliyor.

Joe gerçekten değişmeye çalışıyor mu izleyenlerin aklına takılan bir soru ama son denemesinde başarılı olamayıp kendine sahte bir cenaze düzenlemişti. Fragmandan da görüldüğü kadarıyla yeni hayatına adapte olmaya çalışan karakterimiz yine saplantılı tutkularının esiri olacağa benziyor.

Her ne kadar bir profesör olarak yoluna devam etmeye çalışsa da Marienne'i takip ettiğini biliyoruz. Ayrıca çeşitli amaçlarla Joe'nun peşine düşebilecek birçok karakter tanıttı izleyicilere dizi geçen 3 sezon boyunca.

Tabii ki Joe'nun değişmek için gerçek adımlar atması dizinin doğasına aykırı olurdu. Ancak onun geçmişteki yanlış adımlardan sonraki sezonların olayları üzerinde önemli bir etkiye sahip olacağı noktaya kadar daha fazla etkilendiğini görmek ilginç bir değişiklik.

4. sezona girerken kimliğini başarılı bir şekilde değiştirmesi izleyicileri daha da meraklandırırken sezonun pazarlaması onun eski yöntemlerine geri döneceğini açık etti. Yeni sezon için artık bir şey kalmadı, dizinin hayranları merak içindeler.
Yazan: Ahmet Ozan

Fantezi edebiyatı hayranı. Çizgi roman, fanzin ve hayran hikayeleri okuru. Forum RPG'leri özlüyor.

Yorum Gönder

10 Yorumlar

 1. oleey, killing eve ile birlikte en sevdiklerimden :)

  YanıtlaSil
 2. hangi sezonda kalmıştım hatırlayamadım:))

  YanıtlaSil
 3. Başlasa da seyretsek yeni sezonu

  YanıtlaSil
 4. Gündemi hep gerilerden takip ediyorum. Ama olsun bi yerden başlamak lazım değil mi? Selamlar :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Selamlar 🤗 diziyi izlemediyseniz, çok güzel 😄

   Sil
 5. baktım da sadece ilk sezonu izlemişim, devamını getirsem mi acaba dediğim diziler yeni sezon açınca keşke daha çok izleseydim pişmanlığı yaşıyorum :) Keyifli seyirler olsun

  YanıtlaSil
 6. İlk iki sezonu izlemiştim ben de, üç ve dörde bakayım o zaman, elinize sağlık:)

  YanıtlaSil
 7. Bu diziyi hiç izlemedim ama 4.sezon fragmanına denk geldi. Güzel görünüyordu. Belki baştan izlemeye başlarım.

  YanıtlaSil