Hellboy: The Crooked Man Başrolünü Buldu

Hellboy: The Crooked Man başrol oyuncusunu buldu.

Yeni bir Hellboy filminin Şubat 2023'te duyurulması çoğu hayranı heyecanlandırmıştı. İyilerin tarafında yer alan şeytanın önceki uyarlamaları, anlattığı mistik hikayelerle hayranların beğenisini kazansa da eleştirmenler aynı fikri paylaşmamıştı.

Brian Taylor'ın yöneteceği Hellboy: The Crooked Man filmi, 1950'lerin Appalachia kırsalında çaylak bir BPRD ajanının mahsur kaldığını görecek. Orada Hellboy'un geçmişiyle rahatsız edici bir bağlantısı olan yerel bir şeytan tarafından yönetilen, cadıların musallat olduğu küçük bir topluluk keşfedilecek.

Hellboy'u yaratan Mike Mignola, The Crooked Man'in senaryosunu Chris Golden ile birlikte yazacak ve Mignola'nın senarist olarak yer aldığı ilk film olacak. Hellboy: The Crooked Man bağımsız bir hikaye olacak olsa da Millennium Media'nın Başkanı Jeffrey Greenstein yaklaşan filmin bir dizi yeni Hellboy filminin ilki olmasını umduğunu ifade etti.

Hellboy: The Crooked Man başrol oyuncusu

Jack Kesy, Ron Perlman ve David Harbour'dan sonra Hellboy'u canlandıran üçüncü aktör olacak.

Deadpool 2, 12 Strong (12 Savaşçı), Baywatch (Sahil Güvenlik) filmlerinin yanı sıra Claws, The Strain dizileriyle de bilinen Jack Kesy için Millennium Media'nın eş başkanı Jonathan Yunger bir açıklama yaptı:

"Üstlendiği rollere dönüşme yeteneğine sahip dinamik oyuncunun yeteneği ve yapısı, Hellboy'un yeniden yapımı için mükemmel."

The Crooked Man, Alman film ve dizi dağıtımcısı Telepool ile Millennium Media'nın geliştirme listesindeki ilk film.

Del Toro'nun 2000'lerde PG-13 (13 yaş altı için uygunsuz) olarak derecelendirilen filmlerinden farklı olarak, Hellboy: The Crooked Man bir yetişkin filmi olarak çıkacak ve R derecesine sahip olacak. Yeniden yapımı Crank (2006) ve Ghost Rider: Spirit of Vengeance (2011) filmlerini de yöneten Brian Taylor yönetecek. Yönetmen, R dereceli bir halk korku filmi sunduğunu ve Millennium'un destek verdiğini, ana malzemenin karanlık ve korkutucu olmasıyla R'nin planının bir parçası olduğunu söyledi. Prodüksiyonun bu ayın sonlarında başlayacağı bildirildi.
Ahmet Ozan

Fantezi edebiyatı hayranı. Çizgi roman, fanzin ve hayran hikayeleri okuru. Forum RPG'leri özlüyor.

2 Yorumlar

  1. hellboy oleeeey seveeriim :)

    YanıtlaSil
  2. bakılırmış buna, bir yerlere not alayım :) teşekkürler paylaşım için

    YanıtlaSil