"The Last Thing He Told Me" Fragmanı, Sırlarla Dolu Bir İlişkinin Habercisi

Apple TV+'ın yaklaşan mini dizisi The Last Thing He Told Me, Jennifer Garner'ın canlandırdığı Hannah'ı kocası kaybolduktan sonra çözmesi gereken bir yalanlar ağına atıyor.

The Last Thing He Told Me, Angourie Rice, Jennifer Garner

Dizi, kocasının neden gizemli bir şekilde ortadan kaybolduğuna dair gerçeği bulmak için on altı yaşındaki üvey kızı Bailey (Angourie Rice) ile birlikte çalışması gereken Hannah'ı takip ediyor.

Fragmanın açılış cümlesi, serinin temalarından birinin kendimizi nasıl sunduğumuz ile gerçekte kim olduğumuz arasındaki çatışma olacağını ortaya koyuyor. Tüm ilişki boyunca sizi sevdiğini düşündüğünüz birinin yalan söylediğini keşfetmenin o rahatsız edici hissine tanık olacağız. Ancak Hannah, kocasının yalanlarının polis soruşturmalarından bir çanta dolusu paraya kadar uzanan ciddi sonuçları olduğunu yavaş yavaş öğrenecek.


Paylaşılan fragman gizemli bir şekilde, Hannah'ın kocası Owen'a (Nikolaj Coster-Waldau) kendisini neyin tanımladığını sormasıyla başlıyor. Kızım için yapamayacağım bir şey yok diyen Owen'ın ortadan kaybolduğu, Hannah'a ulaştırılan bir not ile ortaya çıkıyor.

Genç bir kız, Hannah'a içinde "kızımı koru" yazan bir not getiriyor ve notun Owen'dan geldiğini söylüyor.

Kocasına ulaşmaya çalışan Hannah, içine düştüğü gizemi çözmeye çalışırken kocasının hem kendisinden hem de kızından sakladığı sırları olduğunu fark ediyor. Heyecan verici hikaye, nihai ilişki sorusunu soruyor: Partnerimiz hakkında ne kadar şey biliyoruz?

Hannah'ın üvey kızındaki çanta dolusu para, kaybolan adamın nerede olabileceği ile ilgili bir şeyler bildiğini düşündürse de kız ve üvey annesi birlikte çalışarak adamın geçmişine dair her şeyi ortaya çıkaracak.

Laura Dave, The Last Thing He Told Me

The Last Thing He Told Me, yazar Laura Dave'in aynı adlı çok satan romanından uyarlanmıştır. Yazar bir milyondan fazla satan kitabının mini dizisini kendisi yaratmaya karar verdi ve dizinin hikayesini yapım ortağı Josh Singer ile birlikte uyarladı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Game of Thrones'un Jaime Lannister'ı Nikolaj Coster-Waldau ve Angourie Rice, Aisha Tyler, Jennifer Garner, Augusto Aguilera, John Harlan KimGeoff Stults yer alıyor.

The Last Thing He Told Me, ilk iki bölümüyle 14 Nisan'da Apple TV+'ta yayınlanacak. Kalan beş bölüm de 19 Mayıs'a kadar her hafta akış platformunda sunulacak.
Yazan: Ahmet Ozan

Fantezi edebiyatı hayranı. Çizgi roman, fanzin ve hayran hikayeleri okuru. Forum RPG'leri özlüyor.

Yorum Gönder

2 Yorumlar

  1. daha yazının başında kitabı olsa daha çok severdim dedim, sonunda kitabının var olduğunu öğrenmenin keyfi muhteşem, teşekkürler paylaşım için, zamanı bilinmez ama muhakkak edineceğim kitabı.

    YanıtlaSil
  2. Fragman oldukça heyecanlı, diziyi seyretsem severim diye düşündüm, hoşuma gitti:))) Önce kitabını okumak isterim, kitaptan da haberim yoktu bu arada:)

    YanıtlaSil