You, Netflix'te 5. Sezon ile Bitiyor mu?

Netflix, Penn Badgley'in seri katil Joe Goldberg'i canlandırdığı hit dizi You'nun 5. sezon için yenilendiğini duyurdu.

You Netflix, You 5 sezon, Penn Badgley

Greg Berlanti ile birlikte You'yu orijinal olarak geliştiren ve gösteriyi ilk 4 sezonu boyunca yöneten Sera Gamble'ın yerini yönetici yapımcılar Michael Foley ve Justin W. Lo'nun devraldığı 5. sezonda dizi sorumluları değişecek.

You, 5. sezon ile son bulacak.

Sera Gamble yaptığı açıklamada; gösteriyi yazarlarımız, yapımcılarımız, yönetmenlerimiz, oyuncularımız ve ekibimizle birlikte yapmak bir onurdu ve gülünç derece eğlenceliydi, dedi. Penn Badgley kadar yetenekli ve düşünceli bir sanatçıyla çalışmanın büyük bir şans olduğunu söyledi.

Greg Berlanti ve yönetici yapımcı Sarah Schechter de bir açıklama yaparak şunları söyledi: "Netflix'e, Sera'ya ve başından beri bu dizinin bir parçası olan herkese inanılmaz derecede minnettarız. Sera en parlak yazar ve yönetici yapımcı olarak You ailesinin önemli bir parçası olmaya devam edecek."

Netflix'in ABD ve Kanada'da dizilerden sorumlu başkan yardımcısı Peter Friedlander: "You, sezondan sezona büyüyen güçlü bir kültürel etkiyle Netflix'te sansasyon yarattı. Joe Goldberg için her şeyin nasıl biteceğini görmek bizi heyecanlandırıyor ve biraz da korkutuyor ama kesin olan bir şey var: Unutulmaz bir sonla karşı karşıyayız."

Michael Foley ve Justin W. Lo: "Greg ve Sera ile You üzerinde çalışmak kariyerlerimizin en önemli noktalarından biri oldu. Joe Goldberg'in hikayesinin son bölümünün bize emanet edilmesinden inanılmaz derecede onur duyuyoruz."

You'nun 5. sezonunun yapımına ne zaman başlanacağına ilişkin ayrıntılar daha sonra Netflix tarafından bildirilecek.

Dizinin 4. sezonunda Joe, Jonathan Moore adında bir üniversite profesörü olarak her şeye yeniden başlamaya çalıştığı Londra'ya taşınmıştı. Dizinin ekrana getirdiği yeni karakterler sevilirken, yeni karakterlerden biri olan Dawn'ın erotomani hastalığına da değinilmişti. Sonunda her şeyin başladığı New York'a dönen Joe için dizinin 5. ve son sezonunda hesap gününün gelip gelmeyeceği merak ediliyor.
Yazan: Ahmet Ozan

Fantezi edebiyatı hayranı. Çizgi roman, fanzin ve hayran hikayeleri okuru. Forum RPG'leri özlüyor.

Yorum Gönder

4 Yorumlar

  1. 5. sezona ulaşmak çoğu diziye nasip olmuyor. Yönetmen bayrağını erkekler devralmış. You'nun yeni sezonunda iyi iş çıkarırlar diye umalım.

    YanıtlaSil
  2. Bu diziye bayılıyorum ben, keşke her sene yayınlansa da izlesem :)) Ama kendi istedikleri gibi ve kendi istedikleri zaman diziyi sonlandıracak olmaları izleyici açısından uzun vadede çok değerli bir karar. Artık sahiden bu hikayenin ilerleyebileceği bir nokta yok, son bulmalı. Çok heyecanlıyım şimdiden.

    YanıtlaSil
  3. Diziyi herkes çok seviyor, ben izlemedim hala:) The Office izlemeye devam ediyorum:))) Bu diziyi de merak ediyorum:)))

    YanıtlaSil